czwartek, 10 maja 2012

essence - stay with me: trendsetter (wycofany)

Dzisiaj chciałam pokazać jeden z moich ulubionych błyszczyków. Niestety, to kolejny dobry, wycofywany produkt essence. Mowa oczywiście o stay with me - odcieniu trendsetter.
 Nietypowa, klepsydrowata pacynka umożliwia nabranie większej ilości kosmetyku i brak konieczności ponownego nabierania, a także malowanie obu warg naraz.
W rzeczywistości kolor jest nieco ciemniejszy. Za to, co wyszło na zdjęciu obwiniam światło i bladość moich ust. Tak naprawdę jest to kolor malin. Jeden z ładniejszych wariantów kolorystycznych.
Tak lepiej :)

Prawie każdy je zna i chyba każdy, kto raz spróbował, od razu je pokochał. Żyjącym w błogiej nieświadomości polecam, bo to dobra jakość z niższej półki cenowej (8,99). Nie lepią się jak oszalałe (włosy+błyszczyk+wiatr, znacie ten koszmar?), są kremowe i pozostawiają przyjemne uczucie miękkości na ustach.
Minus? Wycofanie jednego z ładniejszych odcieni :(

Słówko na koniec: jestem mega zaskoczona ilością waszych odwiedzin. Na starcie odwiedziało nas kilka-kilkanaście osób tygodniowo, a teraz codziennie licznik notuje setki wejść! Wiem, że to dopiero początki, ale i tak jestem pod wrażeniem :)
Może jakieś rozdanie niedługo?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz